Objevuji sebe

Kromě cestování a objevování nových míst, jsem začala objevovat sebe. Vracím se zpět k sobě, k tomu co miluji a už jsem třeba i zapomněla, že mě to někdy bavilo nebo nacházím nové, pro mě neprozkoumané oblasti.

„Život je nekonečná jízda poznání.“

Na jaře jsem dokončila Kurz terapeutů metody  JIH® a protože jsem cítila potřebu jít dál, poznat víc, vstoupila jsem do pokračovacích Terapeutů profesionálů a zde díky láskyplné péči Jarušky Matuškové, poznávám více sebe, své zájmy, své dovednosti a dovoluji si poznávat nepoznané a rozvíjet sebe a tím i své okolí.

Je až neskutečné, co dokáže boží energie, když si ji dovolím vnímat, vypnu rozum, ego pošlu do patřičných míst a jen jsem. A to není, že jen sedím na gauči a nic nedělám, ale to „jsem“ je něco o hodně víc. Najednou za den stíhám vše, co nikdy dříve a ještě k tomu víc. Tvořím, učím se, poznávám nové a vše při dětech, domácnosti i práci. Najednou se dá vše skloubit a den je krátký, dalo by se i víc a co je na tom to skvělé, ani trochu se necítím unavená.

Jak to? Únava, bolení hlavy, takový ten ble stav, to není naší přirozeností, ale jsou to vždy energie někoho jiného a stačí si to jen uvědomit, vrátit v lásce a pravdě původním majitelům a jít zvesela něco dělat.

A co tedy dělám? Zachvátily mě minerály, tedy minerálky, korálky, úštěpky nejrůznějších minerálních kamínků a k tomu stříbrné přívěsky. Takže navlékám náramky a k nim i poselství, každý náramek je určený konkrétnímu člověku s přímým poselstvím jen pro něj. Přišlo mi to náhodou, i když vím, že zase taková náhoda to nebyla. Jen jsem se posunula ve své cestě, odhodila několik baťůžků nesmyslů a přišlo to. A tak, jak to od Boha přichází, nečekaně a s takovou láskyplnou razancí.

Přes půl rok jsem měla na stole rozsypaný náramek z tyrkysových kamínků a pořád se mi nechtělo ho opravit. Až přišel ten správný čas, impuls a já si vzala kamínky, hrála si s nimi a najednou jsem začala navlékat. A i když okolo mě dcery měly zrovna nějaké to povídání, bylo mi to fuk a já si skládala kamínek ke kamínku. Hlavou mi projelo, hele to je dobré, to mě baví a co když budeš mít víc kamínků a budeš dělat náramky:) Tak jo, nikdy jsem to nedělala, to mi určitě půjde (jak říká Pipi punčochatá), okamžitě jsem hledala na internetu možnost koupi kamínků pro navlíkání a hned objednala první sadu.

Takovou rychlost, v jaké se to odehrálo, jsem snad ještě nezažila 🙂 A pak už to pokračovalo, těšila jsem se, než přijdou kamínky a mezi tím jsem si hledala všemožné informace o kamenech, zahrnovala se knížkami a nemohla se dočkat, až začnu navlékat. Z toho mě vysvobodila kamarádka Janička, která mi dala svoje kamínky, které měla doma s tím, že ji to zase tolik nebaví. No, měla jsem z toho radost jako o Vánocích:) Jakmile jsem přijela domů, zasedla jsem a hned tvořila náramek a právě pro Janičku, jako poděkování. Ihned mi šlo k náramku poselství toho, co je pro Janičku nyní důležité, co ji posune dál. To vše jsem ji sepsala a už jsem šla k tomu tvořit kartičku, na kterou to poselství budu moc napsat:)

A takto vznikl můj krásný projekt „Náramek jen pro Tebe“ – kamínky s poselstvím. Za několik dní k nim přibilo balení bavlněného pytlíčku, který po doručení může sloužit třeba na levanduli do skříně:). Věřím, že i ta radost doputuje k majiteli a bude dělat radost dál.

A třeba to povýším i o vlastní stříbrné šperky, které se teď učím nově dělat.

A tím to nekončí:)

Teda ještě včera jsem si říkala tak jo, dělám náramky, super a co dál. No dnes mi přišel nádherný impuls toho, že tu naši zahradu chci posunout dál a více si ji s rodinou užít a to nejenom tím, že tam budeme sekat trávník a být unavení z neustálého zkracování stromů. Začnu tvořit projekt naší nové džungloidní zahrady pomocí „Nezkrotné Zahradnice“ a už se na to moc těším.

Aniž bych to kdy plánovala posouvám se kousek po kousku k přírodě, vlastně k tomu, co v hloubi duše miluji:)

To vše se dá, když si to dovolíme. Tak hurá do tvoření a objevování sebe a svých skrytých talentů:)

„Mou vášní je příroda, cestování a svoboda. Miluji život a vše, co nám přináší. Ráda podporuji ostatní v prožití krásného času na cestách životem, kde svoboda a podnikání jsou naší radostí.“ Můj příběh si přečtěte zde >>Jsem certifikovanou terapeutkou metody JIH>> a autorkou naučné hry po Evropě CESTOHRÁTKY>> a eBooku 10 krásných míst Skandinávie>> , dále Desatera pohlazení pro radostný život>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • „Desatero pohlazení pro radostný život“

    Mějte život radostnější a stáhněte si zde svůj dárek, kterým je eBook "Desatero pohlazení pro radostný život" :)

  • Nejnovější články
  • Kategorie