Můj příběh

"Miluji cestování po světě i lidskou duší."

Jmenuji se Iva, jsem máma dvou úžasných holčiček a manželka nejlepšího chlapa pod sluncem.

Láska k přírodě a poznávání nového mě provází už do mládí. Procestovala jsem Skandinávii, zavítala do pobaltských republik, alspkých zemí i do států jížní Evropy. Tak trochu "osudová" byla cesta do Egypta, v této zemi plné kontrastů jsem našla svého životního partnera.

Baví mě ale i objevování toho, co je nám nejbližší. Miluji Krkonoše v zimě i v létě, stejně jako uličky pražského Starého Města. V mém repertoáru najdete i mnoho výletů vhodných pro rodiny s dětmi - moje dcery lásku k cestování zdědily a rády vyrážíme společně.

Tyto stránky jsem založila původně jako průvodce pro cestovatele, kde jsem sdílela své zážitky a tipy. Během uplynulých let se ale změnil jak můj pohled na svět, tak i mé zaměření.

Kromě objevování nových krajin jsem začala objevovat i zákoutí duše a mysli, práce s energiemi a vědomého tvoření života.

Každý z nás je na nekončící cestě - cestě sebepoznání.

Po škole, s nástupem "dospěláckého" života, jsem i já na chvíli zapomněla na to, co mám ráda. Žila jsem v rychlostí kolotoče rodinného života a práce, bez důrazu na sebe, své potřeby a záměry.

Díky poznání láskyplné energie metody JIH® znovu cestuji - zpět k sobě. Vracím se k prožívání všech denních zážitků na maximum a dávám prostor svému vnímání a cítění.

Absolvovala jsem kurz pro kouče-terapeuty metodou JIH® a jsem vděčná, že mám možnost předávat své zkušenosti a uvědomění dál. Ať už formou osobních a cestovatelských článků na blogu nebo eBooku, vzdělávacích her jako jsou Cestohrátky , ale také prostřednictvím terapií či konzulatací  a kurzů, které pomáhají ve všech oblastech našeho života.

Pokud nechcete, aby Vám něco uniklo, svěřte mi svůj email (zde do kontaktního formuláře), na který Vám budu posílát pravidelnou životní dávku inspirace:)

S radostí budu vaším průvodcem na cestě k vám samotným❤️