Můj příběh

"Miluji cestování po světě i lidskou duší."

Jmenuji se Iva, jsem máma dvou úžasných holčiček a manželka nejlepšího chlapa pod sluncem.

Láska k přírodě a poznávání nového mě provází už do mládí. Procestovala jsem Skandinávii, zavítala do pobaltských republik, alspkých zemí i do států jížní Evropy. Tak trochu "osudová" byla cesta do Egypta, v této zemi plné kontrastů jsem našla svého životního partnera.

Baví mě ale i objevování toho, co je nám nejbližší. Miluji Krkonoše v zimě i v létě, stejně jako uličky pražského Sterého Města. V mém repertoáru najdete i mnoho výletů vhodných pro rodiny s dětmi - moje dcery lásku k cestování zdědily a rády vyrážíme společně.

Tyto stránky jsem založila původně jako průvodce pro cestovatele, kde jsem sdílela své zážitky a tipy. Během uplynulých let se ale změnil jak můj pohled na svět, tak i mé zaměření.

Kromě objevování nových krajin jsem začala objevovat i zákoutí duše a mysli, práce s energiemi a vědomého tvoření života.

Každý z nás je na nekončící cestě - cestě sebepoznání.

Po škole, s nástupem "dospěláckého" života, jsem i já na chvíli zapomněla na to, co mám ráda. Žila jsem v rychlostí kolotoče rodinného života a práce, bez důrazu na sebe, své potřeby a záměry.

Díky poznání láskyplné energie metody JIH® znovu cestuji - zpět k sobě. Vracím se k prožívání všech denních zážitků na maximum a dávám prostor svému vnímání a cítění.

Absolvovala jsem kurz pro kouče-terapeuty metodou JIH® a jsem vděčná, že mám možnost předávat své zkušenosti a uvědomění dál. Ať už formou cestovatelských článků na blogu nebo eBooku, vzdělávacích her jako jsou Cestohrátky , ale také prostřednictvím terapií či konzulatací, které pomáhají ve všech oblastech našeho života.

Pokud nechcete, aby Vám něco uniklo, svěřte mi svůj email (zde do kontaktního formuláře), na který Vám budu posílát pravidelnou životní dávku inspirace:)

S radostí budu vaším průvodcem na cestě k vám samotným❤️