CESTOHRÁTKY - nejen pexeso po hlavních městech Evropy

Také se Vám nebo Vašim dětem stává, že vlastně nevíte hlavní město některé evropské země?

 

Anebo jak vypadá vlajka jednotlivých států a kde vlastně leží určitá evropská země?

 

Děti se ptají a Vy tápete? Nechcete to s dětmi tupě drilovat?

 

Pojďte si hravě připomenout a své děti naučit, které hlavní město patří jakému státu a jakou vlajku daný stát má.

Dnes už s dětmi poznáváme vlajky evropských států, povídáme si o hlavních městech a státech Evropy. Co kde je, jak se kde žije a vidím v dětech zájem o svět okolo nich.

Ale vždy to tak nebylo. Dlouze jsme přemýšleli při pohledu na vlajku, ať už na budově, při sportovním pořadu či při cestách, o jaký stát se jedná.

Ale pak jsme začali hrát CESTOHRÁTKY a vše se otočilo, děti už sami umí poznat vlajky a přiřadit je ke správné zemi a  hlavnímu městu. Během hry se také zajímají o daný stát a tak si hrajeme, povídáme a ani nevnímáme, že se učíme.

V CESTOHRÁTKÁCH

spojíte přirozenou hravost s učením a cestováním.

Na 21 stranách Vás čeká:

 • 92 kartiček
  s nádhernými fotkami hlavních měst a vlajek evropských států
 • doporučení na způsoby her
 • mapy Evropy
 • zvýšení Vaší kreativity
  kartičky a mapu si vystřihnete a slepíte

A jako BONUS obdržíte KRABIČKU na Vaše CESTOHRÁTKY 🙂

NAUČÍTE se nebo si hravě připomenete:

 • hlavní města
  název a základní rys města
 • státy
  přesný název
 • vlajky
  všech evropských států
 • polohu státu
  na mapě Evropy

S dětmi, či partnerem nebo kamarády si takto hravě osvojíte základní zeměpisné znalosti o Evropě a probudíte svoji touhu po poznávání nových míst a cestování po Evropě.

Za tyto peníze si koupíte třeba dobrou kávu se zákuskem nebo je nyní můžete investovat do svých znalostí, hry, učení sebe a dětí. A hlavně do krásně stráveného času se svými milými.

Kdybyste náhodou zjistili, že CESTOHRÁTKY pro vás nejsou to pravé, že se vám nelíbí nebo jste se s nimi nic nenaučili a nic nového nepoznali. Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení hry a já vám bez dotazů pošlu peníze zpět.
Iva Zahran Kyselováautorka Cestohrátek

Možná si říkáte, že si vše můžete najít na internetu anebo vytvořit podobné kartičky zdarma, to ano, ale zde je máte už hotové a ušetříty hodiny času před počítačem, který díky těmto CESTOHRÁTKÁM můžete kreativně strávit se svými blízkými už nyní.

Co o CESTOHRÁTKÁCH říkají ti, co si je už zahráli? 

Cestohrátky mě hravou formou zavedli zpět do hodiny zeměpisu, pexeso hrajeme po večerech s manželem a předháníme se jak v zeměpisných znalostech, tak i v tom, kdo zvládne bystřeji odhadnout, kde přesně se druhá strana pexesa nachází. Cestujeme tedy z obýváku, učíme se a zažíváme při tom spoustu zábavy. Tohle pexeso určitě poslouží dětem i mladým dospělým jako škola hrou, ale určitě si ho neužijí jen oni. My jsme zářným příkladem toho, že tato vzdělávací hra pobaví i dospělé při večerní sklence vína.
Veronika Baarswww.baars.com
Jako nadšená cestovatelka vedu k poznávání nových zemí i svého syna. A Cestohrátky mi v tom budou od nynějška pomáhat! Nápad propojit obrázek hlavního města i s vlajkou je skvělý a fotky, které Iva do pexesa vybrala jsou opravdu překrásné! Jsem si jistá, že toto propojení zábavy s nenásilným vzděláváním ocení každý rodič! Veronika Kracíková.
www.veronikakracik.czPrůvodkyně a propagátorka průvodcovské profese
"CESTOHRÁTKY" mi přijdou jako skvělá hra pro celou rodinu a to především v dnešní době, kdy cestovat můžeme jen s velkými omezeními. Já sama neznám ani všechna hlavní města všech zemí, takže i pro mne je celá hra velká výzva. Dokážu si ji však představit jako rodinou hru, která rozvíjí poznání dětí i dospělých, nabízí kreativní způsoby hraní od jednodušších po obtížnější. Celá hra je velmi vtipná, nápaditá a designově krásně vypracovaná. Už teď vím, s kým vším ji budu hrát. DĚKUJI za 2v1 - propojení učení a hraní je ten nejlepší způsob.
Blankawww.sblankouzahranice.cz

Objednejte si CESTOHRÁTKY - nejen pexeso po hlavních městech Evropy, včetně Bonusu právě teď !!!

Cena, za kterou získáte velký ranec zábavy a poznání, je právě nyní od: 

můžete si vybrat ze dvou variant právě tady: