Týdenní on-line KURZ

Automatické kresby diagnostické metodou JIH®

Hledáš způsob, jak si pomoci?

Jak se v sobě vyznat?

Chceš vnímat v souvislostech, co se ti v životě děje?


Pak je tento kurz přímo pro tebe.

Vyladíš si svůj život do lehkosti a zároveň jej podpoříš pro svůj růst a stabilitu.

Automatická kresba diagnostická (AKD) tě naučí pojmenovávat a odkrývat energie ve tvém životě pomocí šesti základních barev, sedmá barva ti poslouží k uvolnění a vyčištění objeveného nepohodlí.

Automatická kresba je skvělý partner a stane se pro tebe jednoduchým nástrojem, jak rychle dojít k pochopení i úlevě v životních překážkách a špatných nastaveních.

  • pomůžeš tak sobě
  • změna se propíše i do tvých vztahů s rodinou, v práci, s přáteli
  • můžeš tím pomoci svým dětem, partnerovi, rodičům, ale i tvým klientům
  • nastavíš si svůj život, ale i své podnikání

Co tě v kurzu čeká?

- týdenní intenzivní vnímání sama sebe v jednotlivých souvislostech tvého života. Díky unikátnímu pojetí a spojení s otázkami terapeutické metody JIH®️ a jedinečného konceptu se naučíš, jak si "poradit" v každé oblasti Tvého života.

 - Zaměříme se také na tvé podnikání, kterému věnujeme jeden samostatný den, jako restart tvé činnosti.

 

Co budeš potřebovat?

- pastelky

- bílý papír

- obyčejnou tužku nebo propisku

- čas minimálně hodinu denně, rozvržení záleží na tobě

 

Přístup do kurzu budeš mít ještě následující měsíc.

 

A jako BONUS dostáváš moji podporu pro Tvůj další posun, kdy budeš mít možnost získávat týdenní témata na pročištění a tím máš zajištěno, že pastelky neopustíš a budeš se dále rozvíjet.

 

termín kurzu je od 20.5.2024 do 26.5.2024
4990,- Kč

Kurz Automatické kresby diagnostické je autorský projekt Jarky Matuškové, který vznikl Channelingem - přímým stažením informací ze Zdroje. Informace o barvách a návod na používání přišel channelingem v roce 2011 a od té doby pomáhá Automatická kresba diagnostická metodou JIH® stovkám lidí. 

 

Iva, budu tvým průvodcem v celém kurzu, ve kterém ti předám vše, co potřebuješ, aby ti pastelky ukázaly správný směr.Kurz bude probíhat v uzavřené facebookové skupině, kde získáš všechny potřebné informace. Přístup získáš ihned po zaplacení kurzu.

Nový Kurz Automatické kresby diagnostické (AKD) metodou JIH®️ začíná

20.5.2024

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference ke kurzu Automatické kresby diagnostické metodou JIH:

Kurz mi dal hodně. Zklidnila jsme se a začala jsem vnímat více vnitřní vedení. Rozvinula jsem více svou trpělivost, se kterou ale stále pracuji. Mám pocit, že je pro mne teď důležité, že daleko lépe navnívámám samu sebe a své potřeby. Pastelky jsou mi velkým pomocníkem a když si kreslím diagnostiku, pociťuji okamžitou úlevu. Někdy mi i stačí, že na určitý příchozí negativní pocit/problém jen pomyslím a odpovědi mi už na řešení přichází sami. Všímám si více barev nejen nalamovaných mnou samotnou, ale i všech barev kolem sebe a nechávám je na sebe působit. Znát tyhle věci je pro mne moc fajn a zapadlo to i do mého seberozvojového zkoumání a práci s klienty. Pro mne je tato metoda harmonizační, takže kurz určitě doporučuji každému, kdo se chce podívat do problémů jednoduše, ale i do hloubky. Baví mne to právě pro to, že je to tak jednoduché.
Martina Šárová
Martina Šárováwww.tancitjistmilovat.cz
Kurz automatickej kresby diagnostickej mi otvoril dvere k tomu,aby som si sama dokázala účinne a rýchlo pomôcť vo chvílach, kedy sa necítim dobre. Pri kreslení sa všetky problémy ukazujú okamžite,jasne a prichádza okamžitá uľava, ktorá je cítiť aj v povolení utiahnutého tela.
Alexandra Bulková
MVDr. Alexandra Bulkováwww.alexandrabulkova.cz