KURZ

Automatické kresby diagnostické metodou JIH

Hledáš způsob, jak si pomoci, jak se v sobě vyznat?

Automatická kresba diagnostická (AKD) tě naučí pojmenovávat a odkrývat energie ve tvém životě pomocí šesti základních barev, sedmá barva ti poslouží k uvolnění a vyčištění objeveného nepohodlí. Automatická kresba je skvělý partner a stane se pro tebe jednoduchým nástrojem, jak rychle dojít k pochopení i úlevě v životních překážkách a špatných nastaveních.

Kurz Automatické kresby diagnostické je autorský projekt Jarky Matuškové, který vznikl Channelingem - přímým stažením informací ze Zdroje. Informace o barvách a návod na používání přišel channelingem v roce 2011 a od té doby pomáhá Automatická kresba diagnostická metodou JIH stovkám lidí. 

 

Já Iva, budu tvým průvodcem v celém kurzu, ve kterém ti předám vše, co potřebuješ, aby ti pastelky ukázaly správný směr.

Kurz bude probíhat v uzavřené facebookové skupině, kde získáš všechny potřebné informace.

Nový Kurz Automatické kresby diagnostické (AKD) začíná

1.6.2023 a uzavřeme ho společným online setkáním 7.6. 2023.

Kurz automatické kresby diagnostické

cena 4990,- Kč
nyní zvýhodněná cena do 30.5.2023 3990,-Kč

Co tě v kurzu čeká?

- týdenní intenzivní vnímání sama sebe v jednotlivých souvislostech tvého života. Díky unikátnímu pojetí a spojení s otázkami terapeutické metody JIH®️ a jedinečného konceptu se naučíš, jak si "poradit" v každé oblasti života.

 

Co budeš potřebovat?

- pastelky

- čas minimálně hodinu denně, rozvržení záleží na tobě

 

Přístup do kurzu vám přijde do emailu po zaplacení kurzu.

 

Těším se na Tebe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference ke kurzu Automatické kresby diagnostické metodou JIH:

Kurz mi dal hodně. Zklidnila jsme se a začala jsem vnímat více vnitřní vedení. Rozvinula jsem více svou trpělivost, se kterou ale stále pracuji. Mám pocit, že je pro mne teď důležité, že daleko lépe navnívámám samu sebe a své potřeby. Pastelky jsou mi velkým pomocníkem a když si kreslím diagnostiku, pociťuji okamžitou úlevu. Někdy mi i stačí, že na určitý příchozí negativní pocit/problém jen pomyslím a odpovědi mi už na řešení přichází sami. Všímám si více barev nejen nalamovaných mnou samotnou, ale i všech barev kolem sebe a nechávám je na sebe působit. Znát tyhle věci je pro mne moc fajn a zapadlo to i do mého seberozvojového zkoumání a práci s klienty. Pro mne je tato metoda harmonizační, takže kurz určitě doporučuji každému, kdo se chce podívat do problémů jednoduše, ale i do hloubky. Baví mne to právě pro to, že je to tak jednoduché.
Martina Šárová
Martina Šárováwww.tancitjistmilovat.cz
Kurz automatickej kresby diagnostickej mi otvoril dvere k tomu,aby som si sama dokázala účinne a rýchlo pomôcť vo chvílach, kedy sa necítim dobre. Pri kreslení sa všetky problémy ukazujú okamžite,jasne a prichádza okamžitá uľava, ktorá je cítiť aj v povolení utiahnutého tela.
Alexandra Bulková
MVDr. Alexandra Bulkováwww.alexandrabulkova.cz