Iva Zahran Kyselová

Ještě jste nebyli v Norsku, Švédsku, Dánsku a Finsku? Chcete se tam podívat, ale nevíte, co je nejlepší vidět? Anebo si chcete jen připomenout tu severskou krásu?

Pak si stáhněte eBook ZDARMA a dozvíte se, co je tam opravdu to nej:)

"10 krásných míst Skandinávie"

aneb co musíte vidět při cestě na sever

Respektuji Vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Miluji Skandinávii a proto jsem si vlastně i eBook stáhla. Mé zdraví mi už nedovolí tolik cestovat a taky se smečkou buldoků se trochu hůř cestuje a hledá ubytování, mám ráda vyprávění příběhů o cestování. eBook předčil mé očekávání. Iva mě vtáhla do svého příběhu jako do filmu. Vyprávění z cest je tak kouzelné, že jsem měla pocit jako bych stála vedle Ivy a ona je má průvodkyně Skandinávií a cestujeme spolu. Jako když se díváte na skvělý film a máte pocit, že jste součástí děje a přemýšlíte jako hlavní hrdina. Za tenhle naplňující pocit moc děkuji. Ráda se nechám opět vtáhnout do dalšího cestovatelského příběhu od Ivy.
www.katarinabestr.czRegenerace zdraví zvířat
Jak málo toho o Skandinávii vím, jsem zjistila hned na druhé stránce e-booku. Je totiž našlapaný informacemi, navíc doplněný krásnými fotkami. Hned bych vyrazila a naplánovala dovolenou dle Ivčiných rad. Její zapálení pro Skandinávii je nakažlivé.
www.kamilavrtiskova.czKamila z Cestujme společně
Už dlouho je Skandinávie (a hlavně Polární kruh) na mé listině míst, kam bych se v brzké době chtěla s rodinou vydat. V eBooku od Ivy jsou krásně popsána důležitá a zajímavá místa, která by na této severské dovolené neměla chybět. A odkazy v textu na daná místa jsou super. Ulehčila jsi mi tím výběr, díky moc!
Iveta Vaverková Cabezasautorka projektu 7imKopf a Multisensorisch Deutsch lernen
„Hezky a přehledně zpracovaný eBook o zajímavých místech po celé Skandinávii. Úplně mě to navnadilo sednout do auta a jet! Určitě se držte Ivčiných doporučení na muzea – Skandinávci muzea skutečně umí!) Moc se těším na pokračování o Lofotech!“
www.dupynacestach.cz