Proč jsem se rozhodla psát blog?

Proč? Protože mám v hlavě hodně vzpomínek na své cesty, ze kterých jsem si dělala poznámky, ale nikdy přímo deník. I když jsem po něm moc toužila, neměla jsem dostatek trpělivosti vše popsat. Přišlo mi, že by mi během psaní  utíkalo zrovna něco jiného. Bylo pro mě těžké zůstat chvilku sama se sebou a sepisovat to, co jsem prožila a zažila. Chtělo to nejspíš ve mě vše dozrát.

Nyní, ale cítím, že nastal ten správný čas, vše ze sebe vysypat, dostat do světa mé vzpomínky, zážitky a zkušenosti. Prošla jsem si dlouhou cestou sebepoznání a i díky tomu teď vím, že dokážu toto všechno poslat dál.

Můj Blog nebude jen o cestování do krásných míst, ale i o mých cestách životem. Které se na první pohled zdají růžové, ale mnohdy byli protkány trním. Za poslední rok jsem se dostala k tolika úžasným lidem, k jejich myšlenkám a zkušenostem. Sama jsem se díky této cestě obohatila o mnohé zkušenosti, asi i pochopila více sebe a porozuměla svým minulým trnitým cestám.

Tak tedy, jdu se s vámi o to vše podělit…

„Mou vášní je příroda, cestování a svoboda. Miluji život a vše, co nám přináší. Ráda podporuji ostatní v prožití krásného času na cestách životem, kde svoboda a podnikání jsou naší radostí.“ Můj příběh si přečtěte zde >>Jsem certifikovanou terapeutkou metody JIH>> a autorkou naučné hry po Evropě CESTOHRÁTKY>> a eBooku 10 krásných míst Skandinávie>> , dále Desatera pohlazení pro radostný život>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • „Desatero pohlazení pro radostný život“

    Mějte život radostnější a stáhněte si zde svůj dárek, kterým je eBook "Desatero pohlazení pro radostný život" :)

  • Nejnovější články
  • Kategorie