Můj rok 2021

Shrnu-li minulý rok, byla to jízda a jsem za ni nesmírně vděčná. Kvůli rodině a hlavně kvůli „covidu“ jsem se přesunula se svojí prací domů. Byla jsem blíže svým blízkým a také sama sobě. Dostala jsem se ke kurzu Podnikání z pláže, který mě pohltil a aniž jsem čekala, vybudovala jsem si své stránky, sepsala vzpomínky ze Skandinávie, vytvořila naučnou hru CESTOHRÁTKY.

Následně díky metodě JIH® , kde jsem si nejprve prošla automatickou kresbou diagnostickou, poté kurzem channelingu, až jsem se dostala do kurzu Terapeutů metodou JIH® a to teprve byla jízda. Kdy jsem se dostala, přes poznání sama sebe a svých skrytých emocí, prostřednictvím emočního naciťování sebe, přátel z kurz, až k možnosti pomoci druhým. To je to, co jsem si nikdy neplánovala.

Jako vystudovaná ekonomka a máma dvou dcer, jsem měla v plánu svého života, žít v jistotě a v klídečku. Jenže ani jedno se nekonalo a přišla nutná změna, která mě dovedla ke všem novým poznáním. Jsem za ně nesmírně ráda a mám ohromnou radost, že i díky těmto poznáním mohu pomáhat dál.

Co je to ta kouzelná metoda JIH® , jedná se o způsob emočního naciťování a následné čištění všech nepohodlí napříč všemi životy. Ano, zní to neuvěřitelně, pro přestudované lidi jako jsem byla i já, je to neuchopitelné, ale i zde je možnost cítění úlevy a získání důkazů přes sebe sama a tím i pochopení a následnému uvěření, že život je jednoduchý a stačí ho jen žít. Oprostit se od všech dogmat, pravidel a jen cítit, co vlastně chci a potřebuji. Je to tak jednoduché.

Jak moc mě bolelo uvědomění, že za všechny své potíže si můžu vlastně já sama. Nikdo jiný, jen já, mé ego a přesycený rozum. Žila jsem svázaná pravidly, příkazy, zákazy, rozkazy a ty jsem bohužel posouvala dál na své děti. Aniž bych věděla, co tím způsobuji. Jela jsem v rozjetém vlaku svých nastavení a neviděla a ani necítila, že to je špatně. Občas mě vykolejilo nějaké nedorozumění, které jsem ale brala jako nepochopení druhého. Já přece nedělám nic špatně.

Ale ouhej, dělala jsem, i když ne vědomě, ale bylo to tak. A tak obklíčena strachem jsem začala žít už jen ve strachu o své děti, o manžela, o své rodiče, o firmu. A v tomto nastavení jsem jela několik let. Až se mi mé strachy začaly hmotnit. Dělo se to, čeho jsem se nejvíce bála. A to už nešlo jen tak přehlížet, muselo se jednat a pomocí mi byli zprvu léčitelé, ale zde jsem byla závislá na pomoci druhých a ve výsledku úleva přišla pouze na chvilku a svým nastavením, jsem se dostávala opět do špatného.

 Až když jsem se dostala k automatické kresbě diagnostické, kterou mě online učila úžasná Jarka Matušková, mohla jsem si začít pomáhat sama. Neuvěřitelné se stalo skutečností a přes pastelky jsem mohla rozeznat nepohodlí, strachy a jejich původy. Které mnohdy pocházeli z minulých životů. Seznamovala jsem se s novými pojmy, které pro mě v mém životě byly neznámé… jako třeba hojnost… co to jako je? No vždyť tu všichni potřebujeme, jenže nešla mi uchopit, dokud jsem si ji nevyčistila…. Neskutečné, že?

Následně kurzem channelingu jsem se dostala k získávání přímých odpovědí ze zdroje. Což je úžasné a pro rozhodování v jakékoliv životní situaci k nezaplacení. Začaly mi chodit informace, co kdy a proč. Odpovědi mi sami přicházely. Dokázala jsem pomoci svým blízkým a to bylo neskutečně krásné.

Vyšehrad

Toto mě odšpuntovalo k dalšímu rozhodnutí a tím bylo začít vše dělat intenzivněji a více proniknout do tajů metody JIH® a vstoupila jsem do ročního kurzu Terapeutů. Nejprve s vidinou pomoci sobě a svým blízkým. Ale poznáním sebe a uvědoměním, že opravdu úleva je na všech stranách a je viditelná, odhodlala jsem se pomoci i ostatním, těm kteří budou mít zájem a chuť zbavit se svých strachů, závislostí, úzkostí a budou chtít nově nastartovat svůj život.

V této době plné strachu, které nám přináší společnost, je toto ta nejjednodušší cesta, jak začít žít v souladu sami se sebou a prostřednictvím sebe měnit i své okolí.

Jsem nesmírně vděčná, že tato možnost ke mně přišla.

I díky tomu všemu jsem našla zpět svoji zálibu v cestování, v poznávání nových míst, ale i nově potřebu sdílet a hovořit o svých zážitcích a nových zkušenostech. Moc ráda budu nadále sdílet své zážitky z cest a také Vám pomůžu s Vaší životní cestou. Pokud řešíte nějaké nesnáze, můžete mě kontaktovat přes email: info@ivanaceste.cz a určitě najdeme společné řešení.

Děkuji, že jste dočetli až sem a těším se na další zážitky v novém roce s těmi krásnými dvojkami 🙂

Můj nový facebookový účet pro osobní rozvoj:) : Život v radosti

„Mou vášní je příroda, cestování a svoboda. Miluji život a vše, co nám přináší. Ráda podporuji ostatní v prožití krásného času na cestách životem, kde svoboda a podnikání jsou naší radostí.“ Můj příběh si přečtěte zde >>Jsem certifikovanou terapeutkou metody JIH>> a autorkou naučné hry po Evropě CESTOHRÁTKY>> a eBooku 10 krásných míst Skandinávie>> , dále Desatera pohlazení pro radostný život>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • „Desatero pohlazení pro radostný život“

    Mějte život radostnější a stáhněte si zde svůj dárek, kterým je eBook "Desatero pohlazení pro radostný život" :)

  • Nejnovější články
  • Kategorie