Jak si přát

přání

Rok se nám chýlí ke konci a tak je čas na rekapitulaci roku předchozího, dovolme si se na chvilku zastavit, vzít si tužku do ruky a sepsat si, co se nám podařilo, co se nám líbilo a s vděkem si užijme tento okamžik, kdy si uvědomujeme, co vše bylo.

Právě tímto dáváme možnost pro další, co může přijít a dáváme tomu ten správný směr, toho co chceme, ale s vděčností, radostí a s láskou. Přání vyslovená srdcem jsou tím našim kompasem, kam má náš život směřovat.

Mě před pár lety k tomuto pomohlo sepsání 101 přání a dnes už jen odškrtávám a nestačím se divit, co vše se opravdu vyplnilo. Ono se může zdát, že to je hovadina, ale naopak. Tím, že se ponoříme sami do sebe a začneme snít a dostaneme se do našeho vnitřního světa, kde je vše možné, pak sepsání právě 101 přání jde přímo ze srdce z toho, co máme v Bohu k dispozici a zde je opravdu vše neomezené. Tak se do toho taky vrhněte a nebojte, přání se plní.

A aby se Vám hezky sepisovaly, můžete si stáhnout připravenou stránku pro vytištění a vaše vyplnění.

Přeji krásné ponoření se do svých přání a do nového roku 2024 vám přeji jen to nejlepší.

A jak dal v novém roce? Pojďte si věnovat svůj čas a můžete si třeba vybrat z kurzů osobního rozvoje 21. století, vše najdete na mých stránkách. Těším se na vás v novém roce.

S láskou

„Mou vášní je příroda, cestování a svoboda. Miluji život a vše, co nám přináší. Ráda podporuji ostatní v prožití krásného času na cestách životem, kde svoboda a podnikání jsou naší radostí.“ Můj příběh si přečtěte zde >>Jsem certifikovanou terapeutkou metody JIH>> a autorkou naučné hry po Evropě CESTOHRÁTKY>> a eBooku 10 krásných míst Skandinávie>> , dále Desatera pohlazení pro radostný život>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • „Desatero pohlazení pro radostný život“

    Mějte život radostnější a stáhněte si zde svůj dárek, kterým je eBook "Desatero pohlazení pro radostný život" :)

  • Nejnovější články
  • Kategorie