Cestovatelské dárky

udělejte svým blízkým radost a věnujte jim dárkovou poukázku na vybrané služby spojené s cestováním

Nevíte, co darovat k Vánocům, narozeninám či svátku?

Vyberte si z nabídky nejlepších dárků a dárkových poukázek...


Jako první Vám nabízím nezapomenutelnou prohlídku Vídně, která se uskuteční dle Vašeho výběru z nabízených okruhů, ve Vámi vybraném termínu a hlavně s česky hovořící průvodkyní Veronikou.

Reference k prohlídce Vídní:

Zúčastnila jsem se komentované procházky po Ringstrasse s kočárky a dozvěděla se spoustu zajímavostí, jak o historii Vidně, tak o významných budovách na Ringstrasse. Veronika vypráví poutavě, takže se např. dozvíte, jak vlastně zemřel vojevůdce Radetzký, nebo co má společného výrobce cihel Wienerberger se sochami na fasádách mnoha domů na Ringstrasse. Tím pádem je komentovaná procházka zajímavá, i pokud už jste ve Vídni déle.
Veronika Urbařováekonomka
S Veronikou chodit po Vídni je radost! Měla jsem dvakrát tu čest a moc mě to bavilo - je charismatická, nadšená, vtipná, a také otevřená otázkám! Moc doporučuji nechat se Veronikou obohatit o historická, geografická a architektonická fakta tohoto krásného města, které svou kulturou tolik souvisí s tou naší, rodnou!
Lenka Mikulevarhanistka
Vídeň je mým druhým domovem už 5 let. A přestože ji docela znám, nenechal jsem si ujít příležitost zúčastnit se komentované prohlídky centra města. protože jak říkával můj děda, člověk se učí celý život.. A informace od Veorniky byly zajímavé i poučné - a tak už vím, kde se na nejznámějším kostele ve Vídni nalézají hambaté obrázky. Krom jiného. Chcete-li strávit příjemný čas ve městě, kde do roku 1918 žilo po Praze nejvíce obyvatel české národnosti, jste na správné adrese...
Joža Kolářmoderátor